چیزهایی که دیگر در سال ۲۰۱۸ مد نیستند!

0
19

چیزهایی که دیگر در سال ۲۰۱۸ مد نیستند!

_تیشرت های احمقانه با نوشته های رویشان!

_هر چیزی که به کارداشیان ها مربوط باشد!

لوئی ورداد، طراحی است که به سلبریتی های تاپ هالیوود از جمله کیت بلانشت، مدونا، میلا یوویچ و ایوا لونگوریا لباس می پوشاند، ولی تابحال به اعضای خاندان کارداشیان لباس نپوشانده است. وی می گوید که علتش این است که هر ترندی که مربوط به این خانواده است، دیر یا زود و خیلی سریعتر از لغو شدن شوی رئالیتی آنها، از مد می افتد.

_کمربندهای کُرسه مانند!

اگر از این مدل کمربندها خوشتان می آید، بهتر است آنها را فراموش کنید، زیرا مد آنها تا سال ۲۰۱۸ دیگر به تاریخ می پیوندد

_کفش های پاشنه بلند
جوان اولوف، پزشک پا و طراح کفش های لاکچری، می گوید که خانم ها از کفش هایی که پاهایشان را درد می آورند در حال فاصله گرفتن هستند
و کفش هایی را انتخاب می کنند که انگشتان پاهایشان را درد نیاورده و استایل شان را ارتقا می دهند.

وی می گوید: «به نظرم چیزی که در سال ۲۰۱۸ از مد می افتد، درد است!»

وی معتقد است که وقتی صحبت از ترجیح کفش از سوی خانم ها می شود، باید بگوییم ورق در حال برگشتن است: «خانم ها دیگر قبول نمی کنند که درد بکشند تا زیبا و جذاب به نظر برسند.»
زنان قدرتمندتر از قبل شده اند و مدهایی را انتخاب می کنند که برایشان کارایی داشته باشد.

_منگوله ها!
آماندا بروک، اینستاگرامر سبک شخصی و تأثیرگذار مد بر این باور است که منگوله ها و دیگر تزئینات کوچک و کرکدار در سال ۲۰۱۸ کاملاً از مد خواهند افتاد: «قطعاً لیست بلند بالایی از ترندهایی که در سال ۲۰۱۸ دمده محسوب می شوند وجود دارد و در صدر این لیست، چوکرها، وصله های گلدار، لباس هایی با یقه ها و آستین های حلزونی و آبشاری و بخصوص منگوله ها و شرابه ها قرار دارند.»

_زیورآلات بزرگ

لیون ربیبو که سرپرست فروشگاه زیورآلات “پرل سورس” است پیش بینی می کند که اکسسوارهای بدقواره مانند گردنبندهای بزرگ و پرحجم، دستبند های بزرگ و همچنین گوشواره های اورسایز، دیگر کم کم به تاریخ می پیوندند.

ربیبو بر این باور است که در سال ۲۰۱۸ مروارید بیشتر مد شود

_سرهمی مردانه
سال ۲۰۱۷ قطعاً سال سرهمی مردانه بود. ولی ایدن گیل، کارشناس استایل و مد مردانه که در مجلات اسکوایر و جی کیو کار کرده می گوید که نمی داند این مد از کجا آمده است. وی معتقد است که این یک ترند زودگذر است که خوشبختانه خیلی زود از مد می افتد.

_یقه رومی
الی لوین، شخصیت رسانه ای و استایلیست، می گوید که تقریباً مطمئن است سال ۲۰۱۷ آخرین سالی است که یقه رومی مد است. ولی اگر از این مدل یقه خوشتان می آید، نگران نباشید، زیرا این ترند در حال ارتقا است و به انحای دیگری دوباره آن را خواهیم دید.
_همه چیزهای فیک و تقلبی! (البته فقط در آمریکا)
کیف، پوشاک، لوازم آرایشی و همه چیزهایی که فیک هستند، تا سال ۲۰۱۸ از دنیای فشن حذف خواهند شد.
گزارشی از اتحادیه بین المللی مبارزه با تقلب اظهار می دارد که اخیراً محموله هایی به ارزش ۱٫۷ میلیارد دلار در مرزهای آمریکا توقیف و مصادره شده اند.

خرید آیتم های تقلبی فقط شامل سود کردن و گول زدن کسی نمی شود. خریدن این آیتم ها می تواند پیامدهای جدی داشته باشد و جرم کار کشیدن از کودکان و قاچاق انسان را به همراه داشته باشد.

کالای تقلبی دلارهای مالیاتی را از کشور آمریکا خارج می کند و به کسب و کار های قانونی و محلی آسیب می زند. شهروندان واقعی کالای فیک نمی خرند

تیشرت های نوشته دار خود را جمع کنید و همه کفش های دردناک تان را یک جا بگذارید تا شاید در آینده به دردتان بخورند. در نهایت به این جمله خواهیم رسید که «مد هر چند سال یک بار خود را تکرار می کند»
و شاید دوباره و به وقتش همه این لباس های مورد علاقه تان را از ته کمد در آورده و از نو آنها را خواهید پوشید.

نظری بدهید

2 + 9 =