صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 

نرم افزار

سافیق (سامانه فیش حقوقی) , نرم افزار , پايگاه , اطلاع رساني , فناوري اطلاعات , رسا , سامانه , سامانه هاي الكترونيكي , نرم افزار , طراحي نرم افزار , طراحي نرم افزارهاي سفارشي , پورتال اطلاع رساني و سازماني , پورتال , سامانه اتوماسيون , سامانه اتوماسيون اداري , اتوماسيون اداري

    RSS2.0
چاپ   
قیش حقوقی - سامانه فیش حقوقی اینترنتی

امتیاز کاربران به قیش حقوقی - سامانه فیش حقوقی اینترنتی
2.7 از 5 از مجموع 25 رای ثبت شده
امتیاز شما:
·         معرفی کلی سامانه فیش حقوقی
 

از طریق این سامانه می توانید فیش حقوقی کارمندان خود را به صورت الکترونیکی صادر نمائید و این سامانه به صورت تحت وب بوده و کارمندان می توانند با مراجعه به وب سایت و وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور فیش حقوقی هر ماه خود را مشاهده و دریافت نمایند، همچنین در این سامانه کارمندان می توانند فیش حقوقی ماه های گذشته را نیز مشاهده کنند.

این سامانه یک بخش مدیریتی دارد که مدیر سیستم می تواند وارد آن شود و فیش حقوقی ها هر ماه را در آن ثبت نماید و همچنین فیش حقوقی های ماه های گذشته را حذف کند و همچنین رمز ورود هر یک کارکنان را در صورت نیاز از این قسمت تغییر دهد.

در ادامه راهنمای درج اطلاعات در سامانه فیش حقوقی را تشریح خواهیم کرد.

 

 

 برای ورود به بخش مدیریتی سامانه فیش حقوقی آدرس سامانه را در مرورگر خود وارد نماید و درانتهای آن کلمه /enterance را وارد کنید تا همانند تصویر 1-1 وارد بخش وارد کردن نام کاربری و رمز عبور شوید.

تصویر 1-1: ورود به سامانه

 که در این صفحه بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه جدیدی مانند تصویر 2-1 می شوید و در این صفحه برای رفتن به بخش مدیریت محتوا روی آیکون مدیریت محتوا در وسط صفحه کلیک نماید.

 

تصویر 2-1 کنترل پنل سامانه

بعد از ورود به بخش مدیریت محتوا مانند تصویر 3-1 از سمت راست صفحه با کلیک روی علامت بعلاوه که با آدرس سامانه مشخص گردیده است ساختار درختی باز می شود و در این ساختار به نام صفحه فیش حقوقی را پیدا کنید یا نام صفحه را در پایین همین کادر وارد نماید تا آن صفحه را بیابید و بعد از پیدا کردن صفحه روی نام آن کلیک کنید تا عنوان آن در بالای کادر سمت راست قرار گیرد.( این سامانه ای که به عنوان مثال توضیح داده میشود متعلق به یکی از مشتریان شرکت رسا(سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خراسان شمالی) می باشد.

تصویر 3-1

بعد از انتخاب نام صفحه فیش حقوقی عنوان آن در بالای کادر ساختار درختی مشاهده می شود که با کلیک روی آن مانند تصویر 4-1 تنظیمات آن در وسط صفحه و سمت چپ صفحه نمایان می شود.


تصویر 4-1
در تصویر 4-1 در کادر سمت چپ روی گزینه ماژول کلیک نماید تا تنظیمات فیش حقوقی در وسط صفحه مانند تصویر 5-1 مشاهده شود.
تصویر 5-1

 در این صفحه روی آیکون تنظیمات کلیک کنید تا مانند صفحه 6-1 تنظیمات فیش حقوقی باز شود.

تصویر 6-1

همانطور که در تصویر 6-1 مشاهده می شود در وسط صفحه چهار زبانه برای برای تنظیم فیش حقوقی وجود دارد.

در این زبانه شما در کادر نام فایل ، نام فیش حقوقی را وارد می کنید و در صورت نیاز در کادر توضیحات نیز متنی را وارد می کنید و همچنین در کادر تاریخ، تاریخ فیش را باید مشخص نماید و یک کادر مهم در این زبانه کادر جدا کننده داده می باشد در این کادر شما باید کاراکتر جدا کننده ای که در هنگام ایجاد فایل اکسلی که اطلاعات حقوق کارکنان درآن قرار دارد و با خروجی CSV ان فایل را ذخیره می کنیم که در هنگام ذخیره مشخص می کنیم که فیلد های فایل با چه کاراکتری از هم جدا شده اند و آن کاراکتر را در این کادر جدا کننده داده ها، وارد می کنیم . حال باید در کادر فایل فایل CSV که شامل اطلاعات حقوق کارکنان است را با کلیک روی دکمه Browse انتخاب کنید و در آخر روی گزینه درج کلیک نماید. تا فیش حقوقی جدید در سمت راست این زبانه نمایان شود حال فیش حقوقی درج شده است . لازم به ذکر است که این فایل شامل مبالغ فیش حقوقی برای هر ماه است که به صورت جداگانه می توانیم هر ماه از طریق فایل CSV به سامانه ارسال کنیم.

 در این زبانه نیز که در تصویر 7-1 مشاهده می کنید درج اطلاعات مانند زبانه قبلی می باشد با این تفاوت که اطلاعات ثابت کارکنان مانند نام ،نام خانوادگی، نام کاربری، رمز عبور و... در قالب یک فایل CSV در سامانه درج و این کار برای یک بار انجام می شود و در صورت نیاز به تغییر اطلاعات فایل CSV را تغییر داده و دوباره در سامانه و در این زبانه درج می کنیم.

تصویر 7-1

در این زبانه همانند تصویر 8-1 مدیر سیستم در صورت نیاز کلمه عبور کارکنان را تغییر می دهد.

تصویر 8-1
با کلیک روی زبانه بازگشت شما به صفحه اصلی بر می گردید.
 
 

 این بخش برای کارکنان سازمان یا اداره شما می باشد که برای دیدن فیش حقوقی آدرس سامانه را در مرورگر اینترنت خود وارد نمائید که من در اینجا به عنوان مثال آدرس سامانه یکی از مشتریان را وارد میکنم که در تصویر 9-1 مشاهده می کنید.

تصویر 9-1

همان طور که در تصویر 9-1 مشاهده می کنید سامانه فیش حقوقی به عنوان بخشی از سایت سازمان میراث فرهنگی واقع شده است که می تواند به صورت جدا نیز به عنوان یک سامانه مستقل در یک زیر دامنه، سایت اصلی سازمان قرار گیرد.

هر شخص برای ورود به بخش فیش حقوقی خود باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کند و روی دکمه نمایش فیش کلیک نماید که در تصویر 9-1 مشاهده می کنید.

بعد از کلیک روی دکمه نمایش فیش مانند تصویر 10-1 صفحه ای نمایش داده می شود.

10-1

در تصویر 10-1 با کلیک روی گزینه مشاهده فیش، صفحه مانند تصویر 11- 1باز می شود و عنوان فیش حقوقی هر ماه همراه با تاریخ آن مشاهده می شود.

تصویر 11-1
 

در تصویر 11- 1 با کلیک رو عنوان هر دوره فیش حقوقی صفحه ای مانند تصویر 12-1 باز می شود و می توانید فیش حقوقی خود را مشاهده نمایید. 

در تصویر 10-1 با کلیک روی گزینه تغییر کلمه عبور می توانید کلمه عبور خود را تغییر دهید که در تصویر 13-1 مشاهده می کنید.

 
تصویر 13-1
 

در آخر با کلیک روی گزینه خروج در تصویر 10-1 از سامانه فیش حقوقی خارج می شود.

آخرین پروژه ها:

سامانه فیش حقوقی شرکت کهکشان جنوب خوزستان
http://statement.kjkco.com

سامانه فیش حقوقی شرکت همای امین قهرمان
http://receipt.haghahraman.ir

سامانه فیش حقوقی شرکت حافظان مهران
http://salary.hafezanmehran.com

سامانه فیش حقوقی شرکت رهاب مهر نگین
http://rahabmehr.ir

 تصاوير
 نظرات
شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.
تشخیص دهنده ربات:
    RSS2.0