صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 
 
چاپ   

اخبار مركز انفورماتيك شرکت رِسا

امتیاز کاربران به اخبار مركز انفورماتيك شرکت رِسا
3.6 از 5 از مجموع 18 رای ثبت شده
امتیاز شما:

کیفیت نگارش محتوای سئو محور

نگارش محتوای با کیفیت بیشترین نقش را در رتبه سایت شما دارد

متاسفانه محتوای مورد پسند ربات ها تفاوت بسیار زیادی با محتوای مورد پسند یوزرها دارد . محتوای موفق محتوایی هست که در عین ربات پسند بودن یوزر پسند هم باشد . ایجاد چنین محتوایی بسیار سخت هست و معمولا باید به کمتر از ۷۰% ایده آل های یوزر پسندی بسنده نمود . راهکار حل این مشکل وبلاگ برای هر سایت میباشد .

رابطه محتوا با سئو در سال ۲۰۱۵

 

سال ۲۰۱۵ هم آمده؛ در این سال هم دنیای سئو ممکن است دست خوش تغییراتی اساسی  شود و  اگر شما همکسب و کار آنلاین و وابسطه به سئو  دارید و کار خود را با بازاریابی در اینترنت به پیش می برید باید با تغییرات ۲۰۱۳ آشنا باشید ، در سال جدید ، گام هایی وجود دارد که در امر سئو و بازاریابی می تواند کمک بسیار خوبی به شما بکند، در این مقاله سعی کرده ایم ۴ گام اساسی ایم مقوله را برای شما تشریح کنیم.

با نگارش محتوای با کیفیت ۵۰% یک سئو موفق را کسب کرده اید

محتوای دیجیتال خود را عالی بنویسید

روزهای دریافت لینک با یک مطلب یا محتوای ساده دیگر به سر رسیده است، دیگر به راحتی نمی توان لینک دریافت کرد،بازار داغ است و شدیدا رقابتی …. پس باید محتوای ارزشمند  ایجاد کنید ، تا کاربران از آن لذت ببرند و کاربران مانند ویروس آن را پخش کنند ، بین یکدیگر پچ پچ کنند ، و به شما لینک دهند.
گوگل از شما محتوا می خواهد ولی نه هر محتوایی، یک محتوا باید عالی باشد ، دارای ساختار و اصول نگارشی خوب و کاربر پسند باشد  یکتا یا Unique باشد. محتوایی که اطلاعاتی ارزشمند و مفید به کاربر منتقل کند، محتوایی که چیزی در چنته داشته باشد، بار علمی و عملی داشته باشد ، در این صورت می توانید کاری کنید تا موتورهای جستجو شما را در آغوش بگیرند .

محتوای عالی تولید کنید ، بقیه این امر با مردم ، آنها محتوای شما را پخش می کنند و یه شما لینک می دهند.

 

 • آیا محتوایی که می خواهید تولید کنید ، کاربران آن را دوست خواهند داشت؟
 • آیا تا به حال این مقاله در گوگل جستجو شده است؟
 • بازدید کنندگان شما چه کسانی می توانند باشند؟ حقوقی هستند یا حقیقی؟ دارای کمپانی هستند یا کاربر معمولی ؟

بر اساس نوع بازدید کنندگان خود تصمیم بگیرید که نگارش محتوا را کوچه بازاری بنویسید یا رسمی؟

در صورت این که به سوالات چک لیست خود پاسخ دادید ، حالا وقت یک نفس عمیق است ، حالا زمانی است که می توانید محتوای عالی و کاربر پسند هم برای ارتقا رتبه وب سایت خود در گوگل و هم برای امر بازاریابی اینترنتی کسب و کار خود تولید کنید.
فقط این را یادتان باشد که در هر مسئله ای ، نظرات مختلف و مخالفان و موافقات خود را دارد ، پس بنابراین نمی توانید محتوایی تولید کنید که به درد همه ی وب گردان اینترنتی بخورد ، پس حتما – حتما – حتما کاربران و علاقه های آنان را در نظر بگیرید.

انواع روشهای نگارش محتوا

اما حالا زمان ایجاد محتوا است ، همانطور که می دانید محتوا فقط نمی تواند یک متن باشد ، بلکه محتوا هم انواع دارد که در قسمت زیر به بعضی از ایده های نوین محتوا اشاره می کنیم:
مقاله طولانی و یا کوتاه ولی صد درصد کاربردی و در صورت نیاز عملیاتی
منتشر کردن ویدئو ( هم می توانید فیلم را زیرنویس کنید ، هم می توانید خود فیلم تولید کنید)
تولید کتاب الکترونیک
اینفوگرافیک
و…

روشهای انتشار محتوا در سایت

 

منتشر کردن محتوا هم برای خود هم انواع گوناگونی دارد ، سعی کنید فقط خود را به منتشر کردن محتوا در سایت خود محدود نکنید و این راهکار های را نیز پیگیری نمایید :

 • پست مهمان
 • شبکه های اجتماعی
 • درج در مجله ها (البته باید خیلی محتوای قدرتمندی داشته باشید)
 • به در و دیوار بچسبانید ( ما برای وب برندینگ استفاده کرده ایم. شاید شما هم دیده باشید. )
 • در صورت امکان ،  عضو انجمن علمی دانشگاه خود شوید و مقالات خود را در اعلانیه دانشگاه منتشر کنید  (جالبه نه!!!)
 • و…

فقط یادتان باشد در صورتی که هدفی برای خود دارید ، محتوا تولید کنید ، و این را هم یادتان باشد که امسال سال محتوا است.
ولی به یک نکته دقت کنید که شما ترجمه و هجم مطالب ترجمه شده نیاز ندارید. چند روز پیشتر در نیازمندی های روزنامه همشهری یک آگهی جالب دیدم.

” به چند نفر مترجم برای ترجمه مقالات بازاریابی – برند و بازاریابی اینترنتی نیازمندیم. “

این آگهی یک شرکت بسیار معروف در ایران است که ما نام نمی بریم ولی شما حتما می شناسید. آقای محترم. خانم عزیز ، دوست عزیز : محتوا را فقط با ترجمه کردن بدست نمی آورید. شما باید خود دانش خود را افزایش دهید و علوم مورد نیاز مردم را در اختیار عموم قرار دهید. دانش ایرانی دانش دیگری است. سواد ایرانی سواد دیگری است. سعی کنید با مقالات و دانش فنی خود در هر علمی بازدید جذب کنید.
پیشنهاد می کنیم مطالب ما در مورد بازاریابی با محتوا را بخوانید و نیز این مقاله کوتاه را در مورد بهینه سازی یک محتوا بخوانید.

محتوای شبکه های اجتماعی

اصول نگارش محتوا در شبکه های اجتماعی به استراتژی سازمان شما – بیزنس و مشتریانتان دارد . فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته باشید. این جمله به این معنا نیست که تمام وقت و زندگی خود را صرف شبکه های اجتماعی و خواندن مقالات مسخره در آنها سپری کنید، منظور این است که وقتی هم به شبکه های اجتماعی اختصاص بدهید و از آن کاملا به سود خود در امر سئو و بازاریابی اینترنتی استفاده کنید .
در سال ۲۰۱۵ ، سئو و بازاریابی آنلاین ، شبکه های اجتماعی را بیشتر در آغوش خواهند گرفت، دیگر شبکه های اجتماعی با این دو عجین شده اند و دقیقا مثل سه تفنگدار هستند، هر سه مورد یعنی بازاریابی آنلاین ، شبکه های اجتماعی ، سئو با هم شما را به سمت هدف رهنمون می نمایند.
سیگنال های شبکه های اجتماعی مهم بوده اند ، هستند و خواهند بود.

شبکه های اجتماعی و سئو در سال ۲۰۱۳

برایان تریسی جمله ای دارد که می گوید در صورتی که از خود نظر یا ایده ای ندارید ، به رقبای خود نگاه کنید و ببیند که آن ها چه کاری انجام داده اند که موفق شده اند ، شما هم همان کار را انجام دهید ، همانطور که می بینید بسیاری از کمپانی ها چه خارجی و یا شاید هم ایرانی ، با شبکه های اجتماعی تعامل داشته اند و به موفقیت رسیده اند ، شما هم همین کار را انجام دهید . لازم نیست چرخ را اختراع کنید کپی برداری هم به هیچ وجه بد نیست.
مردم فقط شما را از طریق گوگل مشاهده نمی کنند، شما باید در همه جا حضور فعال داشته باشید، مردم بسیاری به جای اینکه بعد از باز کردن مرور گر خود ، وارد گوگل شوند ، وارد شبکه های اجتماعی می شوند ، شما هم در آنها حضور داشته باشید و با کاربران تعامل ایجاد کنید.
شبکه های اجتماعی و حضور در جامعه مجازی یکی از مهمترین راهکار ها در حفاظات از نام تجاری یا برند شماست .

اصول کسب بک لینگ  مناسب برای سایت

بهینه سازی وب سایت در سال ۲۰۱۳

دوران هدف قرار دادن کلمات خاص برای بک لینک ها و لینک بیلدینگ دیگر تمام شده است ، در صورتی که شما همچنان از این روش دریافت لینک می کنید ، یعنی مثلا ۱۰۰۰ لینک با عنوان سئو دریافت کرده اید ، مطمئن باشید که در اشتباه هستید، باید تاکنیک لینک بلیدینگ خود را تغییر دهید.
شما برای ساخت برند خود ، باید از لینک بیلدینگ استفاده کنید ، اما دریافت لینک ها هم قوانینی دارد ، هیچ آمار منطقی وجود ندارد ولی متخصصات سئو می گویند که بهتر است  ۶۵ درصد از لینک ها دریافتی ،  مرتبط با حوزه کاری شما باشد ، ۲۵ درصد مربوط به کلمات کلیدی مورد نظر شما باشد و ۱۰ درصد باقیمانده نیز مربوط به دیگر موارد دریافت لینک باشد.
از سیگنال های شبکه های اجتماعی استفاده کنید و بک لینک دریافت کنید ، سیگنال های شبکه های اجتماعی بسیار مهم است ، کم کم با آن ها در وب برندینگ آشنا خواهیم شد.
لینک بیلدینگ در سال ۲۰۱۳ فقط نباید ثبت نام سایت در دایرکتوری هایی همانند dmoz باشد ، یا اینکه کارهای اسپمی همانند کامنت گذاری در سایت ها باشد، بلکه لینک بیلدینگ در سال ۲۰۱۳ باید کمی متفاوت تر صورت گیرد ، لینک های دقیقا مرتبط با حوزه کاری شما باشند ، لینک هایی که از رقبا و همکاران شما دریافت شده باشد ، چه عیبی دارد که از رقبا لینک دریافت کنید یا به آنها لینک بدهید ، همکاری باعث ارتقا هر دو طرف می شود.
پیشنهاد می کنم مطالب ما در مورد لینک بیلدینگ را نیز ببینید.

سال ۲۰۱۳ سالی است که باید برند بسازید

برای ایجاد نام تجاری و یا برد خود ، شما نیاز به تجربه ، مطالعه ، دانش ، و استراتژی یا هدف دارید ، شما گوگل را می بیند که تمام تلاش آن بر این است که صاحبان سایت ها را مجبور کند تا منحصر به فرد باشند ، برای کاربران جدید باشند ، گوگل به دنبال ایجاد برند است و به برند ها بسیار اهمیت می دهد .
امروزه یکی از روش های برندینگ ، محتوای با کیفیت است ، به لینک های که دریافت می کنید ، به محتوایی که تولید می کنید ، به تعاملی که با کاربران خود تا به حال داشته اید کمی فکر کنید ، لینک بیلدینگ ، زوری نیست و لینک اصولا خریدنی نیست. بگذارید مردم از محتوای شما به شما لینک بدهند ،  برند اینطوری ساخته می شود . کوکا کوکلا را مردم کوکا کولا کردند.
تا به امروز یعنی بیست و هشتم ، دی ماه سال نود و یک وب ، برندینگ تنها یک بنر تبلیغاتی خریداری نموده است، آن هم از یک وب سایت بسیار ساده و عادی و دیگر هیچ لینکی نخریده ایم. بزودی در مقاله و نسخه لینک بیلدینگ که منتشر خواهد شد تعداد عجیب و غریب بک لینک های وب برندینگ را به استناد وبمستر خود گوگل به شما نشان خواهیم داد. تعجب می کنید تعداد بک لینک ها را ببینید و محل های آنها را . همه چیز ما تحت تاثیر محتوا و برندینگ بوده و صد البته محبت مخاطبین ماو صداقت کاری ما.

سئو و بهینه سازی در سال ۲۰۱۳

امیدواریم با مطالعه این مقاله ،اندیشه شما و استراتژی های کاری شما با ۱۲ ماه پیش تفاوتی کرده باشد ، تاکتیک های جدید و نوین شما را وارد عرصه ی رقابت می کند ، پس سال ۲۰۱۳ خوش آمد بگوید و استراتژی های نوین خود را در آن پیاده سازی نمائید.

 

 •   رابطه محتوا با سئو

  متاسفانه محتوای مورد پسند ربات ها تفاوت بسیار زیادی با محتوای مورد پسند یوزرها دارد . محتوای موفق محتوایی هست که در عین ربات پسند بودن یوزر پسند هم باشد

 •   بررسی الگوریتم های رتبه بندی سایت ها

  وسط موتور جستجو، جستجویی انجام می دهید، عنکبوت(spider) آن به آهستگی از میان میلیون ها فهرست حرکت می کند و آنهایی را که بیشتر با مورد جستجوی شما ارتباط دارند را به تصویر می کشد

 •   عید فطر مبارک

  عید سعید فطر بر مومنین مبارک باد. دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی میزان کفاره هر مد طعام در سال 95 را برای هر نفر 2000 تومان و زکات فطره امسال بر مبنای قوت غالب 3 کیلو گندم به مبلغ 6000 تومان و بر اساس قوت غالب برنج حداقل 15 هزار تومان اعلام کرد.

 •   دوره تربیت و جذب نیروی انسانی متخصص

  شركت فناوري اطلاعات رسا(رهیافت سامانه های الکترونیکی) جهت تربیت و جذب پرسنل متخصص خود قصد دارد از طريق آموزش، آزمون و مصاحبه نسبت به جذب نيروي كار، با مهارت هاي ذيل اقدام نمايد. از متقاضيان محترم تقاضا مي شود، پس از مطالعه‌ي موارد ذيل و تهيه مدارك مورد نياز، نسبت به ثبت نام اينترنتي اقدام نمايند. زمان و ساعت آزمون و مصاحبه متعاقباً از طريق وبسایت واحد کارگزینی شرکت به آدرس http://Jobs.Resaco.ir اعلام خواهد شد.

 •   قابل توجه مشتریان محترم وب سایت

  قابل توجه کلیه مشتریان محترم یک پیشنهاد فوق العاده به کلیه مشتریان محترمی که درحال استفاده از وبسایت های طراحی شده با نسخه های قبل از 5.2.2 سامانه مدیریت محتوای پارسا (نسخه های قبل از سال 93) می باشند. نصب نسخه جدید پارسا نسخه 5.2.3 با قابلیت های ...

 •   یک سنت شکنی جهادی، از جهاد کشاورزی

  پورتال سازمان جهاد کشاورزی نمونه ای از سنت شکنیهای مفیدی است که برخی دستگاههای دولتی هنوز از آنها بیم دارند. این پورتال بر اساس آخرین فناوری های طراحی صفحات وب، بصورت تخت و به شکل مترو طراحی و پیاده سازی شده است.

 •   هفتصد میلیارد ریال بیشتر؛ مدیریت و پیگیری اعتبارات و پروژه ها

  نماینده محترم دفتر مقام معظم رهبری پس از بررسی و مشاهده نتایج حاصل از طراحی و پیاده سازی سامانه مدیریت و پیگیری اعتبارات و پروژه های سفر مقام معظم رهبری به استان خراسان شمالی به عنوان کمک به پروژه های نیمه تمام هفتصدمیلیارد ریال به بودجه تخصیص یافته افزود.

 •   نشست توجيهي روش اجراي انجام مناقصات الكترونيكي دولت از طريق سامانه ستاد برگزار شد

  نشست توجيهي مناقصات الكترونيكي دولت با حضور 600 نفر از مديران ارشد، ذيحسابان، اعضاي كميسيون مناقصات و ساير كارشناسان دستگاه هاي اجرايي كشور برگزار شد. به گزارش شبكه اطلاع رساني توليد و تجارت ايران(شاتا)؛ در اين نشست دو روزه كه توسط مركز توسعه تجارت الكترونيكي وزارت صنعت معدن و تجارت برگزار شد، ضمن معرفي اهداف و زيرساخت هاي قانوني سامانه ستاد، روش هاي ثبت نام دستگاه ها و جزئيات سامانه مناقصات عمومي كالاها تشريح و به سوالات و ابهامات حاضرين در جلسه پاسخ داده شد. لازم به ذكر است؛ با راه اندازي اين سامانه ت

 •   اولویت های پژوهشی سال 92 شرکت

  واحد تحقیق و توسعه (R&D) شرکت دانش بنیان رِسا در راستای تحقق برنامه توسعه اقتصاد دانش محور در نظر دارد از پروژه ها و پایان نامه های دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در اولویت های پژوهشی ذیل حمایت نماید. لذا ازکلیه اساتید و دانشجویان محترم که علاقمند به تحقیق در این حوزه ها می باشند دعوت می شود با مراجعه به آدرس rad.Resaco.ir نسبت به ارسال پروپزال اقدام نمایند.

 •   گذر از یک حمله DDoS

  روزگذشته مانیتور سرور، گزارش یک حمله از نوع DDoS را علام کرد. با پیگیری و تلاش تیم پشتیبانی پورتال، موفق به کشف برخی از IP های حمله کننده و بلاک آنها شدیم. هرچند که این نوع حملات ممکن است برای مدت کوتاهی برخی از سرویس های پورتال را دچار مشکل نماید، اما به عنوان یک واکسن، می توان از آنها نیز بهره برد. برای اطلاعات بیشتر به ادامه خبر بروید.

 •   واحد طراحی صفحات وب، برونسپاری می کند

  واحد طراحی صفحات وب شرکت در نظر دارد، طراحی و توسعه قالب های گرافیکی وب سایتهای مشتریان را از طریق برونسپاری به اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط واگذار نماید. متقاضیان بایداز توانمندی لازم در HTML، CSS، javascript، JQuery و PHP&MySQL برخوردار باشند. آموزش نحوه ایجاد قالب های استاندارد پارسا برعهده واحد طراحی صفحات وب می باشد. براي اطلاعات بيشتر به ادامه خبر مراجعه فرماييد.

 •   اهداء کتاب ایران کد؛ از مفهوم تا کاربرد

  مرکز انفورماتیک رسا برای حمایت از دانشجویان و پژوهشگرانی که در حوزه کدینگ کالا و خدمات طرح های مطالعاتی دارند کتاب ایران کد؛ از مفهوم تا کاربرد را در قبال ارائه مستندات طرح بصورت هدیه در اختیار قرار می دهد. ضمناً علاقمندان به این حوزه می توانند از مشاوره کارشناسان خبره مرکز نیز بصورت رایگان استفاده نمایند. برای دریافت کتاب از طریق ایمیل IranCode [at] Resaco [dot] ir با ما تماس بگیرید.

 •   ایجاد تحول در نظام توزیع با اجرای ایران کد

  نظام ملی طبقه ‌بندی و شماره‌گذاری کالا و خدمات که از آن به اختصار ایران کد نام برده می شود ، به عنوان یکی از مهمترین اقدامات دولت های نهم و دهم با هدف ایجاد تحول در حوزه بازار، شفاف سازی اقتصاد و ممانعت از قاچاق کالا از ابتدای سال ...

 •   به زودي همه كالاها، مشمول طرح شبنم مي شوند

  طرح شبنم يكي از طرحهاي زيرساختي است كه با پيشروي، رشد و تكميل مي تواند به توسعه زيرساخت در حوزه مديريت توزيع كالا بينجامد. با اجراي مرحله چهارم، به زودي همه كالاها، مشمول برچسب شبنم قرار مي گيرند. طرح شبنم در سطح عرضه از موفقيت نسبي برخوردار بوده اما در سطح واردات موفقيت خوبي را پشت سر گذاشته است.

 •   همایش « مسيريابي موفقيت در شرايط عدم موفقيت »

  بررسی شرایط جدید اقتصادی کسب و کارها و راهکارهای رویارویی باآن با حضور اندیشمندان اقتصادی و مدیریتی درروز پنجشنبه مورخ 26 اردیبهشت ماه سال 92 از ساعت 9 الی 16 در هتل پنج ستاره پردیسان مشهد موضوعات قابل بحث در این سمینار : - برررسی کمی وکیفی شرایط جدید اقتصادی کشور و بنگاه های اقتصادی - تامین نقدینگی چالش مهم پیش روی بنگاه های اقتصادی

 •   قابلیت تشخیص حمله brute force

  کلیه محصولات تحت وب به قابلیت تشخیص حمله brute force مجهز شد. برهمین اساس کلیه سامانه های مشتریان بر مبنای این قابلیت بروزرسانی گردید. از مشتریان محترمی که وب سرور اختصاصی دارند تقاضا می شود با هماهنگی با بخش پشتیبانی نسبت به بروزرسانی سامانه های خود اقدام نمایند. حمله brute force از جمله حمله های شایع هکری است که می تواند به نفوذگران کلاه سیاه کمک کند بدون روبرو شدن با فایروال های سخت افزاری یا نرم افزاری، حمله ای موفق را ترتیب دهند.

 •   ارسال بیش از 900 صفحه داینامیک در یک نقشه سایت بدون خطا در یک وبسایت کاملاً تخصصی

  حرفه ای ها می دانند که ارسال SiteMap بدون خطا آن هم بصورت داینامیک و دریافت ایندکس مناسب از گوگل در پروژه های SEO فرایندی نسبتاً پیچیده و زمانبر است. این قابلیت پورتال پارسا نتیجه یک کار تیمی و حاصل تلاش چند ساله همکاران شرکت در حوزه توسعه پورتال پارسا است. با این قابلیت یک نقشه سایت کاملاً پویا و با استاندارد های جهانی SiteMap.xml تولید می شود و به وبمسترها اجازه می دهد بدون نگرانی از تولید آن فقط با یک رشته Query در خط آدرس از آن بهره برداری نمایند. این را به خاطر داشته باشید که robots.txt به عنوان راهنما

 •   دو وب سایت جدید به پورتال مرکز افزوده شد

  با تلاش و فعالیت مضاعف تیم طراحی و توسعه پورتال مرکز دو وب سایت جدید که از ابتدای ایجاد پورتال مرکز وجودشان ضروری می نمود، طراحی شده و آماده بهره برداریست. ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بچه های تیم طراحی و توسعه پورتال رسا از کلیه مشتریان محترم دعوت می شود برای بهره برداری از این وب سایت ها به ادامه این خبر مراجعه نمایند.

 •   حضور در تخصصی ترین ماهنامه اتوماسیون اداری و مالی

  نخستین نشریه‌ی ویژه‌ی استفاده کنند‌گان انواع ابزارهای اتوماسیون اداری و مالی در سازمان‌ها و شرکت‌ها است. گستره‌ی تحت تأثیر ابزارهای اتوماسیون اداری و مالی در زمان حاضر، فراتر از چیزی است که در نگاه اول به نظر می‌رسد. هر زمان که گوشی تلفن روی میز خود را به دست می‌گیرید تا با همکارتان ارتباط برقرار کنید، اتوماسیون اداری را برای سرعت بخشیدن به کار خود فراخوانده‌اید. هر زمان منگنه‌ را بدست می‌گیرید تا مدارک خود را بایگانی کنید، باز هم اتوماسیون اداری، خود را نمایان می‌کند. و حتی زمانی که ماشین حساب را از

 •   تعرفه نرخ پایه خدمات فنی – تخصصی انفورماتیک سال 1391 اعلام شد

  ضریب بهاي تمام شده: براي محاسبه قیمت پروژه، علاوه بر تخمین زمان مورد نیاز از سطوح مختلف شغلی در فازهاي پروژه باید سربار ناشی از بیمه مالیات و سود مورد انتظار شرکت را نیز لحاظ نمود: متوسط نرخ سود مورد توقع: 20 % (این میزان سود، حداقل سود مورد توقع در صنعت نرم افزار است و البته در عمل نشان داده است که در مواقع بسیار اندکی محقق می گردد). هزینه غیر مستقیم بیمه: 1% (ناشی از بلوکه شدن بخش آخر پرداخت کارفرما که حدود 10 % است بعلاوه حدود 5 تا 7.5درصد تا زمان اخذ مفاصا حساب. چنانچه متوسط زمان بلوکه شدن 3 ماه تا اخ

   RSS2.0
 برچسب ها
وبسایت سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی، پیشرو در پویاییپیشرو پویاییوبسایت سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی
 نظرات
شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.
تشخیص دهنده ربات:

  فهرست خدمات کسب و کار

فهرست خدمات کسب وکار شرکت رسا

فهرست خدمات کسب و کار شرکت رسا (رهیافت سامانه های الکترونیکی):

مجوزهای کسب و کار
·       اخذ جواز تأسیس و تمدید آن jt.RESAco.ir
·       تهیه طرح توجیه اقتصادی فعالیت های اقتصادی 
·       
اخذ کارت بازرگانی و تمدید آن kb.RESAco.ir
 
هویت بصری
·       طراحی لوگو OnLogo.ir
·       طراحی کاتالوگ محصولات و خدمات ArtOn.ir
·       طراحی سربرگ اوراق اداری و نامه ها
·       طراحی انواع پاکت ها و بگ های تبلیغاتی
·       طراحی بروشور و کتابچه های تبلیغاتی
·       ارائه کتابچه راهنمای هویت بصری جهت حفظ ساختار هویت بصری در کلیه سطوح شرکت
 
مالکیت های فکری
·       ثبت علامت تجاری و تمدید آن SABTin.com و sorat.RESAco.ir
·       ثبت اختراع
·       ثبت طرح صنعتی و تمدید آن
·       ثبت شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری و انجام تغییرات قانونی مطابق قانون تجارت ثبت-شرکت.RESAco.ir
 
گواهینامه های استاندارد RESAray.ir
·       مشاوره، آموزش، پیادی سازی، استقرار و ممیزی گواهینامه های استاندارد بین المللی (ISO
·       مشاوره و صدور گواهینامه های حلال، GMP، HACCP، CE و ... .
 

کدینگ و طبقه بندی کالا و خدمات ic.RESAco.ir
·       صدور بارکد رسمی داخلی(ایران کد) و بین المللی(GTIN) کالا جهت تسریع فرایندهای خریدوفروش، انبارداری و حسابداری
·       ارائه خدمات رهگیری کالا؛ جهت کنترل لحظه به لحظه وضعیت کالا از زمان ورود مواد اولیه به چرخه تولید تا زمان خرید توسط مصرف کننده
 
تجارت الکترونیک
·       طراحی وبسایت شرکتی، فروشگاهی و شخصی به همراه اپلیکیشن اندرویدی وبسایت wd.RESAco.ir
·       بهینه سازی در موتورهای جستجو (SEO)
·       بهینه سازی شبکه های اجتماعی (SMO)
 
بیمه
·       مشاوره و آموزش جهت خرید انواع بیمه نامه
 
سرمایه گذاری
·       مشاوره و آموزش اصول سرمایه گذاری در انواع بازارهای سرمایه، صنایع و بورس
 
حسابداری و مالی
·       اخذ کد اقتصادی
·       پلمپ دفاتر تجاری
·       تنظیم دفاتر مالی مطابق اصول سازمان امور مالیاتی
·       تکمیل و ارسال اظهارنامه های سه ماهه معاملات فصلی، ارزش افزوده و تکلیفی پایان سال مالی
 
ابزارهای کسب و کار
·       مشاوره خرید تجهیزات عمومی کسب و کار شامل لیبل پرینتر، دوربین مداربسته، کامپیوتر، ترازوی دیجیتال
·       مشاوره خرید ابزارهای اختصاصی شامل انواع PLCها و خطوط بسته بندی و شرینگ

لینک مستقیم به فرم های ثبت درخواست:

برند، نام و علائم تجاری:

e.RESAco.ir

ثبت و تغییرات و گرید شرکت و شناسه ملی:

 c.RESAco.ir

ایران کد و بارکد داخلی و بین المللی:

i.RESAco.ir

گواهینامه ایزو، حلال و ... :

iso.RESAco.ir

طراحی وبسایت:

wd.RESAco.ir

اخذ جواز تأسیس:

jt.RESAco.ir

کارت بازرگانی:

kb.RESAco.ir

طراحی گرافیکی و طراحی لوگو:

OnLogo.ir

 

سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

کاتالوگ محصولات نرم افزاري

ثبت شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات
   خبرنامه

نوع خبر :
  امنيت در فضاي سايبر
  اخبار مركز انفورماتيك شرکت رِسا
 عضویت در خبرنامه
 لغو عضویت

   ورود کاربران

 • رمز عبورم را فراموش کرده ام
 • شناسه ملی