صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 

مراحل دریافت بارکد ایران کد و بارکد بین المللی EAN/GS1

 
چاپ   

امتیاز کاربران به مراحل دریافت بارکد ایران کد و بارکد بین المللی EAN/GS1
3.6 از 5 از مجموع 23 رای ثبت شده
امتیاز شما:

برای ثبت نام در نظام ملی ایران کد و دریافت کدها و بارکدهای ایران کد و بارکد GTIN بین المللی باید از طریق وبسایت متمرکز ایران کد ثبت نام کنید و مدارک را نیز بصورت الکترونیکی ارسال کنید.

مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران که ایجاد کننده و ناظر نظام ملی ایران کد می باشد، نمایندگی را در سراسر کشور انتخاب کرده است و کلیه فرایند ثبت نام و کارشناسی را برعهده این نمایندگی ها قرار داده است.

لذا مرکز ملی به هیچ وجه فرایند ثبت نام یا صدور کد را انجام نمی دهد و این دفاتر نمایندگی هستند که موظف به انجام این امور می باشند.

ضمناً به هیچ وجه نیاز به حضور فیزیکی در محل نمایندگی نیست و کلیه فرایند بصورت کاملاً الکترونیکی انجام می شود. حتی اگر شما بصورت حضوری به یکی از نمایندگی ها مراجعه کنید به شما اعلام می شود که از طریق اینترنت اقدام کنید.

شرکت رسا با بیش از 8 سال سابقه همکاری با مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران، با تکیه بر تخصص و توانمندی نیروی های کاردان خود کیفیت، دقت و سرعت انجام خدمات این نظام را به مشتریان تضمین می کند.

شما می توانید برای ثبت نام از طریق نمایندگی ما با شماره 09368501818 از طریق تماس تلفنی یا تلگرامی و همچنین با شماره 02128421838 داخلی 5 تماس حاصل فرمایید.

چون هیچ گونه مراجعه حضوری وجود ندارد و از نظر مرکز ملی نیز کلیه مشتریان در سراسر کشور از یک امتیاز و امکانات برخوردار خواهند بود. ضمناً سرعت عمل و دقت ما در عضویت و صدور کدهای شما تضمین کننده انتخابتان خواهد بود.

 
 

 برچسب ها
فرم ثبت نام ایران کد1
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

ثبت شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات