صفحه اصليتماس بامانقشه سايتنسخه موبایل
  
  
 
 

   مراحل دریافت بارکد ایران کد و بارکد بین المللی EAN/GS1

برای ثبت نام در نظام ملی ایران کد و دریافت کدها و بارکدهای ایران کد و بارکد GTIN بین المللی باید از طریق وبسایت متمرکز ایران کد ثبت نام کنید و مدارک را نیز بصورت الکترونیکی ارسال کنید.

مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران که ایجاد کننده و ناظر نظام ملی ایران کد می باشد، نمایندگی را در سراسر کشور انتخاب کرده است و کلیه فرایند ثبت نام و کارشناسی را برعهده این نمایندگی ها قرار داده است.

لذا مرکز ملی به هیچ وجه فرایند ثبت نام یا صدور کد را انجام نمی دهد و این دفاتر نمایندگی هستند که موظف به انجام این امور می باشند.

ضمناً به هیچ وجه نیاز به حضور فیزیکی در محل نمایندگی نیست و کلیه فرایند بصورت کاملاً الکترونیکی انجام می شود. حتی اگر شما بصورت حضوری به یکی از نمایندگی ها مراجعه کنید به شما اعلام می شود که از طریق اینترنت اقدام کنید.

شرکت رسا با بیش از 8 سال سابقه همکاری با مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران، با تکیه بر تخصص و توانمندی نیروی های کاردان خود کیفیت، دقت و سرعت انجام خدمات این نظام را به مشتریان تضمین می کند.

شما می توانید برای ثبت نام از طریق نمایندگی ما با شماره 09368501818 از طریق تماس تلفنی یا تلگرامی و همچنین با شماره 02128421838 داخلی 5 تماس حاصل فرمایید.

چون هیچ گونه مراجعه حضوری وجود ندارد و از نظر مرکز ملی نیز کلیه مشتریان در سراسر کشور از یک امتیاز و امکانات برخوردار خواهند بود. ضمناً سرعت عمل و دقت ما در عضویت و صدور کدهای شما تضمین کننده انتخابتان خواهد بود.

 
 

   مقالات و مفاهیم (بارکد / ايران کد / کد ملي کالا)    RSS2.0

 


 

 • ایران‌کد چیست؟

  ایران‌کد یا نظام ملی طبقه‌بندی و خدمات شناسه کالا و خدمات ایران، در حقیقت سیستمی است برای شناسایی، طبقه‌بندی، کدگذاری و در نهایت شناسنامه‌دار کردن اقلام کالاهایی که در چرخه بازرگانی کشور مورد معامله قرار می‌گیرند. بر این اساس هر کالایی که به ایران‌کد معرفی می‌شود ابتدا مورد شناسایی قرار ...

 • تفاوت ایران‌کد و بارکد چیست؟

  ایران‌کد در حقیقت سیستمی است که موجبات طبقه‌بندی و شناسایی کالاها را فراهم می‌نماید. خروجی این سیستم یک شناسه یا کد ۱۶ رقمی است که به عنوان کلید شناسایی یک کالا مطرح است. در حالیکه بارکد تنها یک فونت برای نمایش کدها است.

 • دیتاماتریس چیست؟

  دیتاماتریس همانند بارکدها نوعی از ابزارهای نمایش کد است. تفاوت این نماد با بارکدها در این است که اطلاعات را در دو بعد ذخیره می‌کند. بنابراین شکل این نوع نماد به صورت یک مربع شطرنجی سیاه و سفید است

 • خدمات ایران کد

                                                                                                               
  1. خدمات صدور کد ملّی (ایران کد)   نظام ایران‌کد برای هر کالایی که در سطح کشور عرضه می‌شود بر اساس اطلاعات اظهاری عرضه‌کننده آن کالا یک کد ملّی شانزده رقمی صادر کرده و شناسنامه آن کالا را در قالب کاتالوگ الکترونیکی منتشر می‌کند. در اين نظام با استفاده ...

 • بارکد‌ها و ابزار شناسایی

  بارکدها و سیستم شناسایی GS1 در طی 30 سال منافع زیادی برای مصرف‌کنندگان در جهان به ارمغان آورده است. GS1یک سیستم جهانی را مدیریت می‌کند که این سیستم به شرکت‌ها اجازه می‌دهد که به طور جهانی و منحصر به‌فرد اشیاء و کالاهای فیزیکی‌شان را مانند اقلام تجاری (سرویس و محصولات) ...

 •   معرفی GS1 ایران

  GS1معرفی  ایران   مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران در سال 1374 توسط موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی به عنوان نماینده رسمی سازمان GS1 بین‌الملل در ایران تأسیس گردید. این مرکز خدمات مختلف و گسترده‌ای را در قالب ارائه استانداردها و راهکارهای نوین در اختیار شرکتها و موسسات فعال در زمینه ...

   RSS2.0
سازمان ثبت اسناد و املاك كشور
ثبت برند

مرکز صدورگواهینامه های ایزو ISO9001:2008 و ...

ایران کد ( کد ملی کالا و خدمات ) و بارکد بین المللی GS1

رفع نقص ثبت علامت تجاری و رفع اخطار اداری ثبت علامت و نام تجاری
رفع نقص و اخطار اداری علامت

طراحی لوگو
طراحی لوگو

ثبت شرکت

استعلام علامت تجاری
استعلام برند

   پيگيري درخواست خدمات